• Obecnie brak na stanie

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >
Emirat dźwięku Tropic EXPLODER 5 TP5 - 5 szt.

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Emiter Dźwięku Tropic EXPLODER 5 TP5 - 5 szt.

Kod produktu TP5

Marka Tropic

87,99 zł
Obecnie brak na stanie

Opis

Bardzo głośne emitery dźwięku EXPLODER 5 TP5 od Tropica, wyprodukowane w Chinach.
Emiter dźwięku TP5 Tropic posiada aż 4.5 grama NECu na sztukę. Jest to mocniejszy zamiennik słynnych emiterów dźwięku Matabrujas od Triplexa.

Exploder 5 TP5 to produkt Tropic, który już na pierwszy rzut oka wywołuje wrażenie. Rozmiar i masywność Explodera TP5 są imponujące. W zestawie znajduje się pięć dużych petard TP5 lontowych w szarym, surowym opakowaniu. Każda petarda exploder 5 zawiera 4,5 g mieszanki pirotechnicznej, która potęguje klasyczny efekt huku.

Emiter dźwięku Exploder 5 Tropic jest następcą słynnego Matabrujas XP1012. TP5 Exploder należy do kategorii P1, czyli pozostałych wyrobów pirotechnicznych, których zastosowanie można znaleźć w kolejnictwie, leśnictwie, lotnictwie, modelarstwie, ratownictwie, rolnictwie i żegludze. Odstraszacz dzikiej zwierzyny o nazwie TP5 exsploder 5 jest wykorzystywany w wielu sytuacjach, w tym do rekonstrukcji historycznych i militarnych, jako element pozoracji pola walki. Doskonała jakość Exploder 5 Tropic sprawia, że jest to jeden z najlepszych odstraszaczy dostępnych na rynku.

Specyfikacja

Ilość strzałów:
1
Producent:
Tropic
Kategoria CE:
P1
Ilość w opakowaniu:
5
NEC:
4.5g/1 szt

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię