FILTRY

Marka

Cena

  • 2,00 zł - 2 368,00 zł

Kaliber

Ilość strzałów

Czas trwania

Kolor

Typ

Aktywne filtry

Wyrzutnie / baterie fajerwerków

Wyrzutnie to najbardziej widowiskowe fajerwerki i nieskończona ilość efektów wizualnych i akustycznych. Ustal pożądany efekt, odpalaj jeden lont i pokaz gotowy.

Wyrzutnie fajerwerków nazywane są również bardzo często bateriami wyrzutni rurowych albo kostkami. Aktualnie wyrzutnie fajerwerek to najbardziej widowiskowe materiały pirotechniczne. Wyrzutnie rakiet stawiamy na stabilnym podłożu, a następnie odpalamy i oddalamy się na bezpieczną odległość. Po chwili bateria fajerwerków zaczyna strzelać, a my możemy obserwować wszystkie fantastyczne efekty na żywo.

Jakie baterie wyrzutnie fajerwerków kupić?

Przy zakupie odpowiednich baterii wyrzutni należy zwrócić uwagę na to, że efekty uzależnione są od rodzaju wyrzutni. Baterie rakiet z kolei różnią się między sobą nie tylko efektami, ale również liczbą wystrzałów czy wielkością.

W naszym sklepie OdOpalaj.pl znajdziesz szeroki wybór różnych wyrzutni fajerwerków, dzięki czemu nawet nudna impreza będzie wystrzałowa, a wszyscy goście będą zachwyceni rewelacyjnymi efektami wystrzałów. Sprzedajemy różne warianty wyrzutni fajerwerków, które charakteryzują się indywidualnymi cechami.

Wyrzutnie rakiet fajerwerki

Wyrzutnie rakiet fajerwerki są bardzo popularnym wyborem wśród wielu osób, które chcą uzyskać spektakularny efekt imprezy. Można to osiągnąć już przy odpaleniu zaledwie jednej baterii fajerwerków. Tego typu petardy są bezpieczną formą pokazu pirotechnicznego, ale należy pamiętać o tym, aby wyrzutnię fajerwerków postawić na twardym i stabilnym podłożu, a przed odpaleniem upewnić się, że w pobliżu nie ma nic, co mogłoby mieć negatywny wpływ na wystrzał. Kupujesz, ustawiasz, podpalasz lont i podziwiasz fantastyczne efekty baterii wyrzutni fajerwerek.

Fajerwerki typu wyrzutnie są serią połączonych ze sobą rurek, w których znajdują się ładunki miotające. Mogą mieć one taki sam efekt pirotechniczny lub za każdym wystrzałem zupełnie inny.

Dzięki temu, że pojedyncze wyrzutnie rakiet mają różną kompilację kalibru, składu czy ilości albo szybkości odpalania, można w ten sposób stworzyć wiele przeróżnych efektów wizualno-akustycznych. Każda wyrzutnia fajerwerk projektowana jest w taki sposób, aby za jednym odpaleniem stworzyć ciekawy efekt pokazów fajerwerków w określonym przedziale czasu.

Wyrzutnie fajerwerek

Wyrzutnie fajerwerek dzielimy na kilka rodzajów grup:

- wyrzutnie fajerwerków według kalibru od małych do największych albo też wyrzutnie mieszane tzw. mix caliber,

- wyrzutnie fajerwerków według rodzaju efektu: petardy rozbłyskowe hukowe, z gwizdem lub też połączenie tych - wszystkich efektów w jednym produkcie,

- baterie wyrzutnie według kąta strzelania, gdyż możemy kupić wyrzutnie kątowe lub proste albo połączenie, czyli kątowo - proste,

- gotowe zestawy samoobsługowe, które składają się z wielu wyrzutni w jednym zestawie i odpalane są wszystkie naraz za jednym razem,

- konfetti, czyli wyrzutnie fajerwerków serpentyn.

Fajerwerki wyrzutnie

Fajerwerki wyrzutnie to świetne rozwiązanie z wielu względów. Są one przede wszystkim bardzo łatwe i wygodne w użytku, a przy tym gwarantują naprawdę doskonałe efekty wizualne. Dodatkowo fajerwerki wyrzutnie są również bardzo ekonomiczne – jedna wyrzutnia może bowiem wystrzelić nawet do kilkuset razy! Nic dziwnego, że wyrzutnie fajerwerków cieszą się tak dużym zainteresowaniem miłośników efektów pirotechnicznych.

Jeśli chcesz zorganizować efektowny pokaz fajerwerków, nie zapomnij o wyrzutniach fajerwerek. Można dzięki nim stworzyć naprawdę spektakularne widowisko zarówno podczas nocy sylwestrowej, jak i innych ważnych okazji, takich jak wesele, urodziny czy wieczór panieński lub kawalerski. Co więcej, wyrzutnie fajerwerek zazwyczaj wykorzystywane są również w trakcie imprez masowych.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą baterii wyrzutni fajerwerków i wybierz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania w 100%! W asortymencie sklepu internetowego Odpalaj.pl znajdziesz baterie wyrzutnie najlepszych marek na rynku, posiadające wszelkie wymagane certyfikaty oraz niezbędne instrukcje w języku polskim. Wybierając wyrzutnie rakiet fajerwerki, zwróć uwagę przede wszystkim na kaliber, ilość strzałów, a także czas trwania pokazu.

Jeśli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepsze baterie wyrzutnie. Zapraszamy!

Wyrzutnia rakiet fajerwerki

Wyrzutnie są najchętniej wybieranymi fajerwerkami na sylwestra. Z ich pomocą można bowiem stworzyć naprawdę efektowne widowisko, uświetniające nadejście nowego roku. Wyrzutnia rakiet fajerwerki zapewnia wyjątkowe efekty wizualne w najrozmaitszych kolorach, od których trudno oderwać oczy. Zaskocz swoich bliskich i stwórz spektakularny pokaz sylwestrowy z pomocą naszych wyrzutni fajerwerków!

Fajerwerki wyrzutnie baterie

Fajerwerki wyrzutnie baterie dostępne w naszym sklepie internetowym Odpalaj.pl to w pełnie bezpieczne, niezagrażające zdrowiu i życiu produkty. Wyrzutnie fajerwerków pochodzą od wiodących producentów wyrobów pirotechnicznych, którzy wprowadzają na rynek wyłącznie sprawdzone produkty. Jak wspominaliśmy, fajerwerki wyrzutnie posiadają one wymagane certyfikaty oraz instrukcje w języku polskim.

Wyrzutnie z fajerwerkami

Wyrzutnie z fajerwerkami są najczęściej nabywane na zabawę sylwestrową i noworoczną, ale coraz częściej stanowią dodatkową oprawę przy uroczystości weselnej, urodzinach, imieninach czy uroczystościach rodzinnych. Wyrzutnie rakiet fajerwerki, które znajdziesz w naszym asortymencie mają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz instrukcję obsługi po polsku.

Wyrzutnie hukowe

Wyrzutnie hukowe to prawdziwy fenomen w świecie pirotechniki. Te wyjątkowe baterie wielostrzałowe wyróżniają się nie tylko efektownym rozrzutem iskier na niebie, ale przede wszystkim potężnym hukiem, który zapewnia niezapomniane wrażenia. Nasze wyrzutnie hukowe są dostępne zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w punkcie stacjonarnym w Wyszkowie. Wyrzutnie hukowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Wyrzutnia hukowa została zaprojektowana do wystrzeliwania ładunków pirotechnicznych, generujących głośny huk. Wyrzutnia hukowa to idealne rozwiązanie do tworzenia efektów dźwiękowych, które mogą zaskoczyć i zaimponować publiczności. Wyrzutnie hukowe są często wykorzystywane podczas dużych imprez, pokazów, festiwali oraz w scenariuszach rekreacyjnych i treningowych, gdzie efekt huku ma kluczowe znaczenie.

wyrzutnia hukowa doda ekscytujący element zaskoczenia do każdego wydarzenia. Jej potężny huk jest nie tylko słyszalny, ale także odczuwalny, co sprawia, że każde wydarzenie staje się bardziej dynamiczne i zostaje w pamięci.