FILTRY

Cena

  • 176,00 zł - 2 738,00 zł

Dostępność

Kaliber

Ilość strzałów

Czas trwania

Typ

Marka

Aktywne filtry

Zestawy DSO

Organizacja ciekawych i bezpiecznych pokazów sztucznych ogni na prywatnej imprezie nie musi stanowić problemu! Wystarczy zdecydować się na któryś z zestawów do samodzielnego odpalania, które są dostępne w naszej ofercie. Ich wykorzystanie zwalnia z konieczności korzystania z usług profesjonalistów. Obsługa zestawów DSO nie sprawia, żadnych problemów i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a jednocześnie daje możliwość podziwiania spektakularnych fajerwerków. Należy stosować się do instrukcji dołączonej do produktu, co gwarantuje niesamowite efekty. Zestawy DSO w naszym sklepie składają się z różnych modeli wyrzutni o rozmaitym rozłożeniu rur. To w nich umieszcza się materiały pirotechniczne, które są gotowe do samodzielnego odpalania i zabawiania gości.

Zestawy do samodzielnego odpalania

Zestawy do samodzielnego odpalania DSO w naszym asortymencie wyróżniają się możliwością zapewniania niezapomnianej rozrywki, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa. Z tego względu zestawy pokazowe DSO stanowią rozsądną alternatywę dla tego typu produktów dostępnych u konkurencji. Gotowe zestawy DSO spełniają wszystkie obowiązujące normy i posiadają certyfikaty jakości, dzięki którym ich użytkowanie zgodnie z instrukcją wiąże się z ogromem bezpiecznej zabawy. W naszej ofercie znajdują się zestawy DSO o różnych gabarytach. Takie zróżnicowanie sprawia, że każdy z zestawów pirotechnicznych do samodzielnego odpalenia zapewnia nieco inny wygląd pokazu fajerwerków. Każdy zainteresowany Klient może dopasować gotowy zestaw DSO do charakteru imprezy oraz swoich indywidualnych oczekiwań. Specjaliści z naszego sklepu Odpalaj.pl służą pomocą w wyborze odpowiedniego zestawu DSO.

Zestaw DSO - doskonały sposób na rozkręcenie każdej imprezy

Impreza odbywające się w plenerze powinna posiadać odpowiednią oprawę wizualną. Gotowe zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalenia w naszej ofercie cechują się wysoką odpornością na deszcze, śnieg i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu sprawdzą się o każdej porze roku, niezależnie od charakteru imprezy.

Gotowe zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalenia

Wysokiej jakości zestawy DSO zawierają materiały pirotechniczne, które gwarantują możliwość obserwowania niesamowitych pokazów fajerwerków. Zestawy DSO są przygotowane do samodzielnej obsługi, co zwalnia z konieczności wynajmowania profesjonalnych pirotechników i pozwala poczuć się jak zawodowiec. Przemyślana konstrukcja zestawu DSO sprawia, że podpalenie lontu wiąże się z rozpoczęciem pokazu fajerwerków, który zapadnie w pamięć wszystkich gości.

Zestawy DSO sklep

Klienci naszego sklepu Odpalaj.pl mogą liczyć na najwyższą jakość zestawów DSO, które sprawdzą się w czasie każdej imprezy plenerowej!