FILTRY

Cena

  • 10,00 zł - 1 300,00 zł

Dostępność

Kaliber

Czas trwania

Typ

Kolor

Marka

Aktywne filtry

Fontanny iskier

Fontanny iskier na wesele

Fontanny iskier na wesele to absolutnie wyjątkowa oferta, która bije obecnie rekordy popularności na eventowej scenie w Polsce, co nie pozostaje bez wpływu na nasze emocje! Wystrzeliwane fontanny sceniczne są tak dynamiczne, że po prostu zaskakują i zachwycają swoim spektakularnym wyglądem. Co więcej fontanna iskier na weselu dostarcza niepowtarzalnych doznań zarówno dźwiękowych, jak i wizualnych. A to jeszcze nie wszystko! Fontanna sceniczna na wesele fantastycznie współgra z gęstym dymem, dlatego najczęściej możemy je zaobserwować w trakcie pierwszego tańca i ceremonii krojenia weselnego tortu.

Jeśli marzy Ci się niepowtarzalny tort i wyjątkowy pierwszy taniec to fontanna iskier na wesele jest idealnym rozwiązaniem, która zapewni niesamowity efekt i stworzy piękny klimat.

Fontanna iskier, która wystrzeliwuje wspaniałe, lśniące złote lub srebrne iskry, zapewni niezapomniane doznania i wprowadzi zupełnie nowy poziom jakości na każdej imprezie.

Fontanna iskier pierwszy taniec

Gdy fontanna iskier zagości na Twoim weselnym przyjęciu, pierwszy taniec nabierze niezwykłego uroku. W rzeczywistości, fontanny iskier są doskonałe do podkreślenia także innych kluczowych momentów w trakcie Twojej uroczystości. Iskry sceniczne możesz wykorzystać nie tylko podczas pierwszego tańca Pary Młodej, ale również przy wejściu do restauracji czy podczas wzruszających toastów. Jednak to nie wszystko, co fontanny iskier mogą Ci zaoferować. W przypadku wesela, możliwości są praktycznie nieograniczone.

Jak działa fontanna sceniczna?

Fontanna iskier to prawdziwy hit wśród pirotechnicznych atrakcji weselnych. Przede wszystkim, trzeba podkreślić, że fontanny sceniczne są absolutnie bezpieczne. Konstrukcja pozbawiona jest tradycyjnego lontu, co oznacza, że fontanna iskier na Twoim weselu nie stanowi żadnego zagrożenia dla Ciebie i Twoich najbliższych. Uruchomienie fontanny iskier na weselu możliwe jest jedynie poprzez impuls elektryczny. Dodatkowo, fontanna iskier na weselu jest też bezwonna i nie powoduje żadnego dymu. Dzięki temu, nawet w miejscach, gdzie zainstalowane są czujniki dymu, możesz bezpiecznie skorzystać z tych efektownych fontann iskier.

Dlaczego warto wybrać fontanny sceniczne?

Fontanny sceniczne tzw. zimne iskry, wyrzucają miliony iskier, przy minimalnej ilości generowanego dymu. Ważne jest podkreślenie, że fontanny sceniczne są sprawdzone i bezpieczne!! Co więcej, czas trwania ekspozycji tych efektów mieści się w zakresie od kilku do nawet 60 sekund. Ze względu na swoje właściwości, fontanny iskier są one idealne do prezentacji w zamkniętych i niewielkich przestrzeniach. Co więcej, wyrzucane iskry sceniczne mają bardzo niską temperaturę, dzięki czemu mogą być używane praktycznie na każdej sali. Niezwykle istotne jest również to, że fontanny iskier świetnie łączą się z innymi efektami scenograficznymi, takimi jak gęsty dym, bańki mydlane, a przede wszystkim konfetti. Ponadto, synchronizacja pokazu fontann scenicznych z muzyką pozwala osiągnąć niesamowity efekt artystyczny.

Fontanna iskier cena

Fontanna iskier to koszt około kilkudziesięciu złoty. Cena fontanny iskier zależy przede wszystkim od czasu trwania efektu. Przykładowo fontanna iskier z efektem 3 sekund kosztuje około 30zł zaś cena za fontannę iskier o długości efektu 5 sekund to około 60zł. Jak widać cena fontanny iskier w porównaniu z oszałamiającym efektem jest bardzo niska w związku z tym nie trać czasu i już teraz zatroszcz się o niezapomnianą atmosferę swojego wesela, aby było to wydarzenie, które zapamiętasz na całe życie!

Fontanny sceniczne wewnętrzne

Fontanny sceniczne wewnętrzne są idealne do urozmaicenia sesji zdjęciowych, koncertów, imprez sportowych bądź prezentacji produktów. Fontanna sceniczna wewnętrzna w związku z brakiem emisji dymu jest także świetnym pomysłem na prezentację tortu weselnego. W Odpalaj.pl oferujemy szeroki wybór fontann scenicznych wewnętrznych i niezbędnych systemów do ich odpalania.

fontanny iskier

Fontanna iskier zestaw w Odpalaj.pl

Potrzebujesz zestawu fontann iskier? Dobrze trafiłeś! W Odpalaj.pl dobierzemy odpowiedni zestaw składający się z kilku fontann iskier, który uświetni Twoje wydarzenie!