FILTRY

Dostępność

Marka

Cena

  • 1,00 zł - 377,00 zł

Aktywne filtry

Rakiety

Rakiety fajerwerki wznoszą się na wysokość kilkudziesięciu metrów. Odpalaj! piękne efekty kolorystyczne. Stabilizację toru lotu zapewnia im przymocowany kijek. Sprzedawane rakiety w zestawach lub pojedynczo.

Rakiety fajerwerki znajdują szerokie zastosowanie w sztukach audiowizualnych, przy oprawach stadionowych czy wydarzeniach okolicznościowych. Dzięki nim można stworzyć dowolną aranżację na potrzeby filmu czy sesji zdjęciowej.

Fajerwerki rakiety - najważniejsze informacje

Fajerwerki rakiety zdecydowanie wyróżniają się na tle innych produktów pirotechnicznych. Wszystko ze względu na efekty, które powstają na dużych wysokościach. Wśród przykładowych atrakcji zestawów rakiet należy wymienić wielobarwne kompozycje, które uświetnią m.in. przywitanie Nowego Roku.

Rakiety fajerwerki składają się z trzech komponentów:

- Silnik. Dzięki jego zastosowaniu rakieta pirotechniczna wznosi się wysoko nad ziemię, gdzie tworzy niepowtarzalny efekt.

- Korpus. Element, który spaja ze sobą poszczególne części. W środku znajduje się ładunek główny, który eksploduje po osiągnięciu odpowiedniej wysokości. To część rakiety fajerwerki, na którą należy szczególnie uważać podczas transportu.

- Kij. Niezbędny przy wznoszeniu oraz stabilizacji lotu rakiety.

Jak efektywnie zaplanować pokaz z rakietami fajerwerek?

Rakiety pirotechniczne pozwalają na dwa rodzaje efektów wizualnych. Pierwszy z nich odznacza się jednokrotnym wynikiem. Drugie - wielokrotnym i powtarzalnym, który daje bardziej spektakularny efekt. Fajerwerki rakiety odróżniają się od klasycznych fajerwerków przede wszystkim swoim zasięgiem. Dzięki silnikowi wzbijają się znacznie wyżej, a sam pokaz jest bardziej efektowny. Dodatkowo można zdecydować się na efekt rakiet fajerwerków upiększający pokaz, którym są m.in. elementy brokatu, migającego ogona czy trzeszczących kul.

Poza standardowymi rakietami typu fajerwerki można wybrać również rakiety akustyczne tzw. rakiety petardy. Wyróżniają się korpusem wypełnionym specjalną petardą, która eksploduje, gdy osiąga wskazaną wysokość. Produkty te znajdują zastosowanie głównie w przypadku odstraszania ptactwa.

Zestawy rakiet fajerwerki - lepszy efekt, lepsza cena

W ofercie znajdują się zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy rakiet. Kupno przygotowanego zestawu rakiet fajerwerek wiąże się z mniejszym kosztem jednostkowym. Dodatkowo najlepsze efekty można osiągnąć po zestawieniu ze sobą kilku rodzajów produktów pirotechnicznych, zarówno pod względem koloru, jak i ilości ładunku wybuchowego. Pozwala to osiągnąć niesamowity efekt wizualny, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Planując pokaz z rakietami typu fajerwerki lepiej postawić na zestawienie produktów, które da lepszy efekt. Warto wcześniej zaplanować sekwencję, a w przypadku pytań odnośnie zestawów rakiet nasi eksperci chętnie udzielą bardziej szczegółowych porad.

Rakiety na Sylwestra i nie tylko!

Rakiety na sylwestra to jedne z najpopularniejszych artykułów pokazowych wybieranych na wieczór sylwestrowy. Obok wyrzutni fajerwerków są najchętniej wybieranym rodzajem fajerwerków na noc sylwestrową. Zasadniczą różnicą jest fakt że rakiety fajerwerki wzbijają się wyżej niż efekty baterii, należy pamiętać, aby przed odpaleniem umieścić je w butelce lub podobnym przedmiocie o stabilnym podłożu, pod żadnym pozorem nie można ich trzymać w ręce.

Rakiety pirotechniczne

W ofercie naszego sklepu internetowego Odpalaj.pl znajdziesz mnóstwo wyjątkowych rakiet pirotechnicznych na sylwestra, zachwycających przepięknymi efektami wizualnymi. Rakiety na sylwestra oczarują Cię cudownymi kolorami i spektakularnymi rozbłyskami. Wybieraj spośród rozmaitych rakiet sylwestrowych i stwórz własny, niepowtarzalny zestaw rakiet na sylwestra! W sprzedaży posiadamy wyłącznie wysokogatunkowe fajerwerki rakiety wiodących marek. Wybierając rakiety sylwestrowe z naszego sklepu online Odpalaj.pl masz więc pewność, że kupujesz w pełni bezpieczne oraz sprawdzone produkty, które posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, a także niezbędne instrukcje w języku polskim. W ofercie rakiety Hestia, Piromax i Triplex.

Zestaw rakiet sylwestrowych

Jeśli nie chcesz samodzielnie kompletować zestawu rakiet sylwestrowych, możesz skorzystać z przygotowanych przez nas propozycji! Dla naszych klientów stworzyliśmy specjalne autorskie zestawy rakiet na sylwestra, składające się z naszych najpopularniejszych fajerwerków, które idealnie wpisują się w klimat nocy sylwestrowej. To właśnie dzięki połączeniu rakiet typu fajerwerki ze sobą możesz uzyskać najbardziej spektakularne efekty wizualne, które zachwycą absolutnie każdego. Jeśli więc planujesz imprezę sylwestrową z pokazem fajerwerków, zestaw rakiet będzie świetnym wyborem dla Ciebie!

Rakiety sylwestrowe

Zestaw rakiet to fajerwerki, które cieszą się ogromną popularnością, szczególnie w sylwestra. Rakiety Hestia, Piromax i Triplex dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach – stworzysz z ich pomocą naprawdę niepowtarzalne i bardzo efektowne widowisko! Błyskające kolorowe pióropusze, świecące gwiazdy, migoczące palmy czy strzelające kule to tylko namiastka tego, co Cię czeka. Zamów zestaw rakiet na sylwestra już dziś i zorganizuj wyjątkowy pokaz fajerwerków dla swoich bliskich podczas nocy sylwestrowej!

Jeśli nie wiesz, jakie rakiety sylwestrowe wybrać i które fajerwerki warto ze sobą połączyć, skontaktuj się z nami. Z chęcią Ci pomożemy!

Zestawy sylwestrowe fajerwerki

Nasza oferta zestawów sylwestrowych jest niezwykle różnorodna pod względem kolorów i efektów, które roztaczają się na niebie. Skomponuj doskonały zestaw sylwestrowy fajerwerki na swoją imprezę sylwestrową i oczaruj swoich gości. Twoja noc sylwestrowa może stać się jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń w okolicy! Przy wyborze zestawów fajerwerków na Sylwestra z naszego sklepu masz pewność, że inwestujesz w bezpieczną i sprawdzoną pirotechnikę.

Zestaw sylwestrowy

Sylwester to szczególny moment w roku. Planujesz powitać Nowy Rok w wielkim stylu, ale nie masz pewności, który zestaw sylwestrowy wybrać? Nasze zestawy fajerwerków na Sylwestra są idealnym rozwiązaniem! Te fajerwerki zestawy sylwestrowe umożliwią także wprowadzenie młodszych pokoleń w fascynujący świat pirotechniki w sposób bezpieczny. W większości tych zestawów znajdziesz drobną pirotechnikę, jak petardy, latające motylki bądź strzelające diabełki a także rzymskie ognie i fontanny wulkany.

Fajerwerki zestawy sylwestrowe

Zestawy fajerwerków sylwestrowych stanowią najbardziej ekonomiczną opcję, by wzbogacić ten wyjątkowy wieczór. Dzięki zakupowi zestawu sylwestrowego możemy znacząco zaoszczędzić, w porównaniu do kupowania poszczególnych elementów osobno.

Rakiety fajerwerki sklep

Wszystkie rakiety typu fajerwerki, które zawarte są w ofercie, mają stosowne certyfikaty. Dzięki temu ich używanie jest w pełni bezpieczne, jeśli postępuje się zgodnie z instrukcją przekazaną przez producenta. Zapewniamy najwyższy standard obsługi, do każdego produkty dołączona jest instrukcja obsługi napisana w języku polskim.

Zestawy rakiet fajerwerki oferujemy w szczególnie atrakcyjnych cenach, jednak kupić można u nas również pojedyncze produkty. W razie niepewności, która rakietę wybrać, zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze produktów pirotechnicznych. Jednocześnie zapraszamy do sprawdzenia innych kategorii dostępnych w sklepie Odpalaj.pl!