FILTRY

Cena

  • 3,00 zł - 130,00 zł

Dostępność

Kaliber

Ilość strzałów

Czas trwania

Typ

Kolor

Marka

Aktywne filtry

Konfetti

Konfetti jest jak deszcz drobnych ozdób z papieru lub folii, w różnych kolorach i kształtach. Odpalaj pod wpływem sprężonego powietrza, wewnątrz jak i na zewnątrz.


Jedną z najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych dekoracji/atrakcji weselnych jest konfetti. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainwestować w nią podczas organizowania własnej uroczystości weselnej. Dzięki temu zadba się o doskonałą atmosferę, niecodzienną zabawę i dobre samopoczucie gości.

Wyrzutnia konfetti to strzał w dziesiątkę

Wyrzutnia konfetti na weselu to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wyrzutnie konfetti zostają uruchomiona poprzez oddziaływanie sprężonego powietrza. Cały proces uruchamiania konfetti jest banalnie prosty, więc poradzą sobie z nim osoby bez większego doświadczenia. Wystrzałowe konfetti wprowadzi do wesela odrobinę szaleństwa i wspaniałych efektów wizualnych. Warto sięgnąć po wyrzutnię konfetti w trakcie jakiegoś szczególnego momentu (np. przy toaście), aby jeszcze bardziej podkreślić jego ważność.

Konfetti strzelające

Dobrą informacją dla zainteresowanych osób jest to, że konfetti występuje pod wieloma różnymi postaciami. Młode pary zdecydowanie najchętniej stawiają na konfetti strzelające czyli wyrzucające dekoracje w kształcie płatków róż, kwiatów czy też pieniędzy. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku własna wyobraźnia. Wystrzałowe konfetti z powodzeniem dobierze się do motywu przewodniego wesela. Nic dziwnego, że wybuchowe konfetti jest tak chętnie wykorzystywana przez profesjonalnych organizatorów uroczystości weselnych.

Tuby konfetti

Tuby konfetti pojawiają się w dzisiejszych czasach nie tylko na weselach, ale też na wieczorach kawalerskich i panieńskich, imprezach osiemnastkowych czy też zwykłych domówkach. Strzelająca tuba konfetti sprawi, że impreza przeniesie się na zupełnie inny poziom, a jej uczestnikom nie zabraknie dobrego humoru. Jeśli ktoś chce postawić na doskonałą zabawę do "białego rana", powinien wypróbować strzelające konfetti. Dobrym rozwiązaniem są wielokolorowe konfetti tuby, które stanowią idealne dopełnienie organizowanej imprezy.

Konfetti ślubne

Ślub to jeden z tych dni, które chcemy uczynić wyjątkowym. A co dodaje bardziej wyjątkowego charakteru niż konfetti ślubne? Właśnie! Kolorowe, lśniące konfetti rozsypujące się nad nowożeńcami i gośćmi, tworząc niezapomnianą atmosferę. Konfetti ślubne są idealne do zdjęć. Fotografie z chmurą wystrzałowych konfetti w tle są po prostu oszałamiające. Wyrzutnia konfetti na ślub, dostępna jest w różnorodnej palecie barw, co ułatwia jego dopasowanie do tematu uroczystości. W naszym szerokim asortymencie konfetti odkryjecie wiele barw - od różowych po fioletowe i białe. Ślubne konfetti nie ogranicza się jedynie do płatków róż; obejmuje również gwiazdeczki, serca czy kolorowe serpentyny.

Konfetti na weselu

Wyrzutnie konfetti na weselu dodaje magicznej atmosfery. Wyobraź sobie moment, gdy po wymianie obrączek, kiedy para młoda opuszcza kościół lub miejsce ceremonii, goście strzelają z wyrzutni konfetti w powietrze kolorowe papierki. Konfetti ślubne są łatwe w użyciu. Wiele firm oferuje specjalne tuby konfetti lub opakowania, które ułatwiają rzucanie. To naprawdę magiczne!

Tuba z konfetti na wesele

Tuba z konfetti na wesele to niewielki detal, który może uczynić Twój ślub jeszcze bardziej niezapomnianym. Tuby konfetti ślubne nie tylko dodadzą magii i koloru, ale również stworzą piękne wspomnienia. Jeśli zastanawiasz się nad tubą konfetti do swojego wesela, mamy nadzieję, że nasz sklep Odpalaj.pl pomógł Ci podjąć decyzję. Pamiętaj, by dostosować konfetti do swojego stylu i budżetu, a przede wszystkim - baw się dobrze!

Konfetti elektryczne

Konfetti elektryczne uruchamiane jest poprzez impuls elektryczny, kierowany za sprawą sterownika manualnego bądź DMX. Umożliwia to zdalne aktywowanie elektrycznej wyrzutni konfetti z wielu miejsc jednocześnie lub według ustalonej kolejności. Aby osiągnąć ten efekt, konieczna jest specjalna wyrzutnia, do której wprowadzamy nasze elektryczne konfetti i dokonujemy połączenia elektrycznego. Wyrzutnie konfetti elektryczne cieszą się dużą popularnością zarówno na dużych imprezach, jak i tych mniejszej skali – na arenach sportowych, w lokalach rozrywkowych, czy podczas występów muzycznych czy teatralnych. Stosowanie elektrycznych wyrzutni konfetti otwiera przed nami szerokie spektrum możliwości w zakresie efektów na scenie, nadając naszej imprezie blasku i profesjonalizmu, jakiego wcześniej nie doświadczyliśmy.

Gdzie kupić wybuchowe konfetti?

Wystrzałowe i wybuchowe konfetti w atrakcyjnych cenach kupisz w Odpalaj.pl