FILTRY

Cena

  • 0,00 zł - 500,00 zł

Dostępność

Kolor

Marka

Aktywne filtry

Zapalniki pirotechniczne elektryczne

Zapalniki pirotechniczne elektryczne wykorzystywane są do bezpiecznego i zdalnego uruchamiania wyrobów pirotechnicznych oraz do synchronizacji efektów pirotechnicznych z podkładem muzycznym. Zapalniki elektryczne pirotechniczne są stosowane w zaawansowanych pokazach fajerwerków, gdzie precyzja jest kluczowa.

Zapalniki elektryczne

Zapalniki elektryczne stosowane są często w pirotechniczne scenicznej bądź w modelarstwie.

Za pomocą zapalników pirotechnicznych jesteśmy w stanie bezpiecznie sterować wybuchami naszych fajerwerków z pewnej odległości. Zapalniki elektryczne pirotechniczne pozwalają nam także na dokładne uruchamianie poszczególnych wyrobów pirotechnicznych w wybranej przez nas sekwencji i układzie.

Zapalnik elektryczny – jak działa?

Zapalniki pirotechniczne łącza się z systemem zdalnego odpalania za pomocą specjalnego przewodu typu TDY, nazywanego krosówką. Rozpoczęcie zapłonu efektów pirotechnicznych odbywa się poprzez przekazywanie impulsu elektrycznego od systemu zdalnego odpalania, przez krosówkę, aż do zapalnika elektrycznego. W rezultacie iskra na końcu zapalnika pirotechnicznego inicjuje spalenie czarnego prochu w ładunku pirotechnicznym.

Zapalnik pirotechniczny

Zapalnik pirotechniczny można wykorzystać także w amatorskich pokazach pirotechnicznych np. do odpalania z bezpiecznej odległości rakiet bądź petard. Zapalniki pirotechniczne dostępne w sklepie Odpalaj.pl mają długość od 0,3m do nawet 5 metrów. Zapalnik elektryczny kosztuje przeważnie kilka zł. W naszym sklepie z fajerwerkami online dostępne są także zestawy zapalników pirotechnicznych elektrycznych pakowane po 100, 150 i 300szt w niezwykle atrakcyjnych cenach.