FILTRY

Cena

  • 3,00 zł - 254,00 zł

Dostępność

Kaliber

Ilość strzałów

Czas trwania

Typ

Kolor

Marka

Aktywne filtry

Ciche fajerwerki

Z myślą o potrzebach małych dzieci i zwierząt.

Odpalaj szum, trzask i gwizd. Natężenie dźwięku Cichych fajerwerków jest niższe niż w przypadku standardowych.

Do użytku na zewnątrz.

W obecnych czasach coraz bardziej popularne stają się tak zwane silenty, czyli ciche fajerwerki. Te produkty pirotechniczne cechują się wyjątkowymi walorami estetycznymi, a przy tym nie powodują hałasu, który mógłby przestraszyć małe dzieci czy zwierzęta. Ciche petardy łączą w sobie bezpieczeństwo z niezapomnianymi wrażeniami i widowiskowością, co czyni z nich doskonałą alternatywę dla klasycznych fajerwerków.

Ciche fajerwerki – co to jest?

Ciche fajerwerki są produktami pirotechnicznymi, podobnie jak klasyczne fajerwerki. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, ciche fajerwerki posiadają niezwykle mało materiału powodującego wystrzał oraz huk. Stąd też wzięła się nazwa silentów – strzelanie nimi rzeczywiście nie wiąże się z hałasem.

Ciche fajerwerki dla zwierząt

Ciche fajerwerki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na komforcie dzieci, zwierząt bądź też sąsiadów. Dzięki nim nie musisz rezygnować ze spektakularnego pokazu z powodu huku, który mógłby zakłócić spokój Twojego otoczenia. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w gęsto zamieszkanej dzielnicy, czy też na obrzeżach miasta z wieloma zwierzętami, możesz połączyć widowiskowy efekt z niskim poziomem hałasu dzięki silentom. Ciche fajerwerki dla zwierząt to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Jak działają silenty?

Na czym polega fenomen cichych fajerwerków? Jak sama nazwa wskazuje, silenty nie wydają głośnego huku podczas strzelania. Nie są jednak bezgłośne – działanie tego typu fajerwerków wiąże się z wytworzeniem dźwięku w postaci silnie zredukowanego hałasu, który nie jest uciążliwy dla otoczenia. Odgłos wydawany przez fajerwerki ciche może być porównany do popcornu strzelającego w mikrofalówce. Ograniczenie substancji wybuchowej do minimum sprawia, że silenty są o wiele cichsze niż klasyczne petardy, a jednocześnie ich walory estetyczne i spektakularność pozostają takie same.

Ile kosztują ciche fajerwerki i gdzie je kupić?

Cena cichych fajerwerków i klasycznych petard zasadniczo nie różnią się od siebie. Cena fajerwerków cichych zależy od kalibru, ilości możliwych strzałów oraz wywoływanych efektów – im większe czy lepsze są te parametry, tym więcej będą kosztowały fajerwerki. W obecnych czasach silenty są ogólnie dostępne i bez problemu możesz je znaleźć w sklepie. Dostępny w Odpalaj.pl szeroki wachlarz wariantów sprawia, że z pewnością wybierzesz produkt spełniający Twoje potrzeby i wymagania wizualne, a przy tym bezpieczny dla otoczenia.

Rodzaje cichych petard

Ciche fajerwerki są dostępne w rozmaitych formach, wywołujących spektakularne efekty. Obecnie w sklepach możesz odnaleźć zarówno fajerwerki ciche w kształcie komet, jak i widowiskowych fontann czy rakiet z wielobarwnymi ogonami, które w niczym nie są gorsze od tradycyjnych, głośnych petard. Pokaz wywołany przez ciche fajerwerki jest równie atrakcyjny, co ich klasyczne odpowiedniki, z tylko jedną różnicą – nie wiąże się z uciążliwym hałasem.

Fajerwerki ciche – kiedy warto ich użyć?

Fajerwerki ciche świetnie sprawdzą się w sytuacjach, kiedy masz ochotę na spektakularny pokaz, ale huk petard przeszkadzałby Twojemu otoczeniu. Jeżeli zależy Ci na dobru i komforcie zwierząt, a także spokoju dzieci i sąsiadów, warto postawić na to rozwiązanie. Połączenie wyjątkowych efektów z brakiem hałasu sprawia, że ciche petardy stanowią jedne z lepszych produktów pirotechnicznych.