FILTRY

Dostępność

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 240,00 zł

Kaliber

Ilość strzałów

Czas trwania

Producent

Kategoria CE

Typ

Kolor

Ilość w opakowaniu

Ilość opakowań w kartonie

Aktywne filtry

Drobna pirotechnika

W dziale drobna pirotechnika znajdziesz wszystko, czego nigdzie indziej nie znajdziesz. Różne różności i drobne drobiazgi, a także pozostałe produkty pirotechniczne. No to Odpalaj!

Do pirotechniki drobnej zalicza się produkty, które przeznaczone są na mniejsze wydarzenia. Pomimo to mogą stanowić uzupełnienie wieczoru sylwestrowego w gronie najbliższych czy stanowić część sesji, np. ślubnej. Drobna pirotechnika to kategoria, która zawiera m.in. małe fajerwerki.

Podczas stosowania nawet drobnej pirotechniki warto pamiętać o każdorazowym zachowaniu wskazanych przez producenta zasad bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas fajerwerki małe zawierają instrukcję w języku polskim, dzięki czemu zabawa z drobną pirotechniką będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Małe fajerwerki

Drobna pirotechnika wykorzystywana jest zazwyczaj na rodzinnych imprezach. Produkty te, w przeciwieństwie do rac czy rakiet nie są przeznaczone na imprezy masowe. Niemniej jednak tworzą równie piękny efekt na niebie, ale na mniejszą skalę. Wśród dostępnych produktów z pirotechniki drobnej rekomendujemy przede wszystkim: drobna pirotechnika

- Wirujące bączki. Ich charakterystycznym znakiem są iskry, które uwalniają się podczas kręcenia. Z pewnością przypadną do gustu całej rodzinie, również dzieciom (które powinny znajdować się w bezpiecznej odległości).

- Dymiące kulki. Oferowane małe fajerwerki emitują kolorowy dym, który uwalnia się przez kilkadziesiąt sekund. Zapewnia niepowtarzalne wrażenia wizualne.

- Katiusze. Znane również jako gwiżdżące komety.

- Strzelające diabełki. Popularne małe fajerwerki z dzieciństwa. Ta drobna pirotechnika wydaje charakterystyczny trzask po uderzeniu ich o powierzchnię drogi czy chodnika.

Pirotechnika drobna to produkty przeznaczone do świętowania Nowego Roku wraz z dziećmi i bliskimi. Należy jednak pamiętać, że mogą być odpalane wyłącznie przez osoby dorosłe. Oferujemy artykuły z pirotechniki drobnej wysokiej jakości, które posiadają niezbędne certyfikaty.