FILTRY

Cena

  • 1,00 zł - 341,00 zł

Dostępność

Ilość strzałów

Czas trwania

Marka

Aktywne filtry

Emitery dźwięku

Petardy są fajne, ale oczekujesz mocniejszego efektu? Odpalaj emitery dźwięku, które dają głównie efekt huku, czasami poprzedzanego błyskiem. Do użytku na zewnątrz.

Emitery dźwięku mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Bardzo często z emiterów dźwięku korzystamy w trakcie organizowania różnego rodzaju imprez, ale coraz chętniej stawiamy na nie również wtedy, gdy zależy nam na skutecznym odstraszeniu dzikich zwierząt. W związku z tym przeanalizuj naszą bogatą ofertę emiterów dźwięku, a z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Emiter dźwięku - jak działa?

Emiter dźwięku działa w bardzo prosty sposób. W emiterach dźwięku zastosowano w nich mieszankę prochową, która jest odpowiedzialna za wystąpienie tzw. efektu huku. Poza ogłuszającym dźwiękiem możesz też liczyć na rozbłysk. Jeśli kiedykolwiek miałeś w swoim domu lub mieszkaniu fajerwerki, wiesz dobrze, jak może działać taki emiter. Oczywiście najważniejsze jest to, abyś zawsze stosował go zgodnie z dołączoną do zestawu instrukcją obsługi. Najgłośniejsze emitery dźwięku pełnią nieocenioną rolę m.in. na rozmaitych pokazach (głównie rekonstrukcjach, artystycznych i rozrywkowych), a do tego są bezpieczne w użytkowaniu (jeśli robi się to zgodnie z instrukcją, dlatego nigdy nie powinniśmy jej lekceważyć). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z najmocniejszych emiterów dźwięku skorzystać na planach filmowych czy też na gospodarstwach rolnych.

Najmocniejsze i najgłośniejsze emitery dźwięku

Najmocniejsze emitery dźwięku zagwarantują Ci niesamowite doznania, nawet w sytuacji, gdy jesteś bardzo wymagającym użytkownikiem. To dużo lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie niż tradycyjne petardy, a dodatkowo zyskasz na realizmie. Najgłośniejszy emiter dźwięku jest skonstruowany w taki sposób, iż mogą wytworzyć huk o głośności na poziomie powyżej 120 dB. Z tego też względu powinieneś z nich korzystać w bardzo rozsądny sposób, a więc w miejscu oddalonym od jakichkolwiek zabudowań i poza przestrzenią publiczną. Za każdym razem obowiązkowo zapoznaj się z instrukcją obsługi zakupionego emitera dźwięku, abyś miał pewność, że korzystasz z niego we właściwy sposób i nikomu nie zrobisz krzywdy (w tym również sobie).

Petardy emitery dźwięku

Petardy emitery dźwięku są wykorzystywane na wielu różnych płaszczyznach. Zdecydowanie najczęściej sięga się po mocne emitery dźwięku podczas odstraszania dzikiej zwierzyny, która od dłuższego czasu zbliża się do prywatnej posesji czy też działki. Jeśli jest taka potrzeba, mocny emiter dźwięku może pełnić nieocenioną rolę podczas organizowania przedstawień, widowisk i pokazów. Oczywiście za każdym razem emitery dźwięku petardy powinny być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i instrukcją obsługi dołączoną do zestawu.

Najmocniejszy emiter dźwięku skutecznie odstrasza dziką zwierzynę i sprawią, że właściciele prywatnych posesji będą mogli spać spokojniej, nie obawiając się jednocześnie o własne bezpieczeństwo. Obsługa petard emiterów dźwięku wcale nie jest trudna, lecz mogą sobie na to pozwolić jedynie osoby dorosłe, które dokładnie zapoznają się z instrukcją obsługi. Jak wskazuje nazwa petardy emitery dźwięku są odpowiedzialne za emitowanie pewnych sygnałów, które mają za zadanie odstraszyć dzikie zwierzęta czy też nadać pokazom nietuzinkowego charakteru.

Jak stosować mocne emitery dźwięku petardy?

Najmocniejsze emitery dźwięku to popularne akcesoria, które stosuje się na coraz szerszą skalę, np. w celu odstraszenia dzikiej zwierzyny. Oczywiście za każdym razem trzeba zadbać o to, aby omawiane emitery były wykorzystywane zgodnie z instrukcją obsługi i zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Kluczowym aspektem jest zachowanie minimalnej odległości bezpiecznej, a konkretniej kilkudziesięciu metrów (minimum 40) od samego użytkownika oraz innych osób, które mogą się znajdować w pobliżu. Jeśli z mocnych emiterów dźwięku korzysta się przy różnego rodzaju pokazach, nie obejdzie się bez sięgnięcia po taśmy odblaskowe, tak aby zabezpieczyć przestrzeń, na terenie której dojdzie do ich wykorzystania. Powinny się tym zajmować przeszkolone osoby, które dobrze wiedzą na jakiej zasadzie działają emitery dźwięku petardy oraz jak należy je stosować. Jeśli nie da się stworzyć odpowiednich warunków do wykorzystania najgłośniejszych emiterów, nie powinno się tego robić. Jednocześnie odpalonego mocnego emitera dźwięku nigdy nie powinno się trzymać w ręce. Zawsze należy zastosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej i nie stwarzać żadnych niebezpiecznych sytuacji.

Najmocniejszy emiter dźwięku

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz wiele różnych mocnych emiterów dźwięku, dlatego też dokładnie się z nimi zapoznaj, mając na uwadze swoje indywidualne potrzeby. Powinieneś wiedzieć o tym, że profesjonalnie skonstruowane najmocniejsze emitery dźwięku wydają odgłosy przypominające głośny warkot lub gwizd. Kluczowe jest to, iż zakupiony przez Ciebie emiter dźwięku ma odpowiedni certyfikat. Dzięki temu najgłośniejsze emitery dźwięku z Odpalaj.pl spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.