• -10,00 zł

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >
Emiter dźwięku TUENO BLUE Funke TB5 - 10 szt.

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Emiter Dźwięku Funke TUENO BLUE TB5 - 10 szt.

Kod produktu TB5

Marka Funke

159,99 zł
149,99 zł Zniżka 10,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 159,99 zł

Opis

Tuono blue tb5 to bardzo mocny emiter dźwięku od Funke. Petardy TB5 7 gramowe, przed efektem mocnego huku z efektem titanium (srebrne iskry) wybuch poprzedza piękna niebieska flara! 

Przed odpaleniem petardy TB5 Tuono należy najpierw położyć ją na ziemi, a następnie podpalić końcówkę lontu (nie trzymać w ręce!) i natychmiast oddalić się na bezpieczną odległość. Nie wrzucaj petard TB5 Funke do śmietników, butelek i innych przedmiotów.

Tuono blue tb5 to emitery dźwięku produkowane przez niemiecką firmę FUNKE. TB5 petardy to produkt przeznaczony dla koneserów petard, który charakteryzuje się niebieską flarą i głośnym hukiem. Każda petarda Tuono blue tb5zawiera 7g mieszaniny prochowej, która po wybuchu wytwarza efekt dźwiękowy i świetlny. Tb5 funke produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE - P1(Emiter dźwięku) i jest sprzedawany w opakowaniach po 10 sztuk. Odpowiednikami Tuono blue tb5 są emitery dźwięku FP5B oraz PS5 od tego samego producenta Funke. Funke petarda 5 blue przeznaczona jest do odstraszania zwierząt, rekonstrukcji bitew i innych specjalistycznych zastosowań.

Specyfikacja

Kategoria CE:
P1
Ilość w opakowaniu:
10
NEC:
70g/całe opakowanie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię