• Obecnie brak na stanie

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Wyrzutnia SrPyro GLADIATOR CLE4073 - 24 strzały, kaliber 38mm

Kod produktu CLE4073

Marka SR PYRO

218,99 zł
Obecnie brak na stanie

Opis

Wyrzutnia GLADIATOR SrPyro CLE4073 to wyjątkowy produkt, który z pewnością zachwyci każdego entuzjastę sztucznych ogni. Dzięki niezwykłym efektom wizualnym, wyrzutnia CLE4073 zapewnia spektakularne wrażenia na żywo. Jej 24 strzały o średnicy 38 mm oferują różnorodne efekty, które wzbogacą każde widowisko.

Zjawiskowe efekty wizualne wyrzutni GLADIATOR CLE4073

Jednym z kluczowych atutów wyrzutni SrPyro CLE4073 są jej unikalne efekty. Wśród nich znajdziesz złotą dalię z białym rozbłyskiem, zieloną palmę przechodzącą w crackling, brokat z zielonym rozbłyskiem oraz czerwoną palmę z białym rozbłyskiem, która przekształca się w złotą wierzbę. Dzięki tym niesamowitym efektom, GLADIATOR CLE4073 sprawi, że każde wydarzenie nabierze magicznego charakteru.

GLADIATOR wyrzutnia została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej precyzji i bezpieczeństwa. Kaliber 38 mm gwarantuje równomierne i imponujące efekty, które zachwycą widzów. GLADIATOR SrPyro CLE4073 to piękno wizualne, ale również wysoka jakość wykonania, co czyni ją niezawodnym wyborem na każdą okazję. Wyrzutnia GLADIATOR CLE4073 o wymiarach 380 x 145 x 235 mm idealnie nadaje się zarówno do profesjonalnych pokazów, jak i prywatnych imprez.

Długość efektów GLADIATOR wyrzutni

Jednym z najważniejszych aspektów wyrzutni jest czas trwania efektów. GLADIATOR SrPyro CLE4073 oferuje widowisko trwające około 60 sekund, co pozwala na stworzenie niezapomnianego pokazu. To wystarczająco długo, aby oczarować publiczność i zapewnić niezapomniane wrażenia. GLADIATOR SrPyro z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Specyfikacja

Ilość strzałów:
24
Czas trwania:
60 sek.
Producent:
Sr Pyro
Kategoria CE:
F3
Typ:
Prosta
Ilość opakowań w kartonie:
2
Kaliber:
38mm
NEC:
787.2g

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię