0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

System do zdalnego odpalania z uchwytami - 8 kanałów DZH01R-8

Kod produktu DZBO1R-8

Marka

1 299,99 zł

Opis

System do zdalnego odpalania fontann scenicznych oraz pirotechniki zapalanej elektronicznie. System do odpalania fontanny scenicznej ma zasięg do 50 metrów.

Prezentowany system zdalnego odpalania zimnych iskier posiada 8 odbiorników z uchwytami/mocowaniami do statywów lub trawersów scenicznych, pilotem radiowym oraz wygodną walizkę do przenoszenia i przechowywania. (zestaw do zdalnego odpalania nie zawiera wkładów - fontann)

W zestawie do zdalnego odpalania fontann scenicznych pilot odpala wszystkie sekcje oraz pozwala na odpalenie każdej pojedynczo.

Każdy odbiornik zasilany jest 1szt. baterią 9v. (brak w zestawie)

System zdalnego odpalania zimnych iskier to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom wygodne sterowanie i uruchamianie fontann scenicznych z dala.

System do zdalnego odpalania fontann to łatwy w obsłudze i nie wymagający specjalistycznych umiejętności system, który umożliwia uruchomienie nawet 8 niezależnych fontann iskier. Cały system do odpalania fontanny scenicznej jest pakowany w praktyczną i kompaktową walizkę, co ułatwia jego przenoszenie i transport.

System odpalania fontann scenicznych przyda się podczas wyjątkowych momentów, takich jak pierwszy taniec, podawanie tortu, stworzenie magicznej alejki dla nowożeńców wchodzących na salę czy też podczas różnego rodzaju eventów i wydarzeń.

Dzięki systemowi mocowań można ustawiać fontanny pod kątem lub stworzyć wodospad iskier tworząc niezapomniany efekt sceniczny.

System zdalnego odpalania, dzięki fontannom scenicznym dodadzą blasku i wyjątkowości każdej okazji, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Specyfikacja

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię