• Nowość

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

System do zdalnego odpalania KARUZELA iskier - 4 kanałowy LHR6R-1

Kod produktu LHR6R-1

Marka

899,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

System do zdalnego odpalania fontann scenicznych oraz pirotechniki zapalanej elektronicznie. System do odpalania fontann scenicznych ma zasięg do 50 metrów.

Prezentowany system zdalnego odpalania w postaci obrotowej KARUZELI zimnych iskier posiada 4 kanały i pilot radiowy (zestaw do zdalnego odpalania nie zawiera wkładów - fontann iskier).

System zdalnego odpalania zimnych iskier to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom wygodne sterowanie i uruchamianie fontann scenicznych z dala. System i pilot zasilane są standardowymi bateriami 9V i 1,5V dostępnymi w sprzedaży, nie są wymagane kosztowne i nietypowe akumulatory.

System do zdalnego odpalania fontann to łatwy w obsłudze i nie wymagający specjalistycznych umiejętności system, który umożliwia uruchomienie nawet 4 fontann iskier.

System odpalania fontann scenicznych przyda się podczas wyjątkowych momentów, takich jak pierwszy taniec, podawanie tortu czy też podczas różnego rodzaju eventów i wydarzeń. System zdalnego odpalania, dzięki fontannom scenicznym dodadzą blasku i wyjątkowości każdej okazji, tworząc niezapomnianą atmosferę.

W zestawie:

-System 4 kanałowy

-Pilot

-Instrukcja

Specyfikacja

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię