• Obecnie brak na stanie

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

System do zdalnego odpalania fontann i fajerwerków - 4 niezależne kanały DB01A-4

Kod produktu DB01A-4

Marka

299,99 zł
Obecnie brak na stanie

Opis

System do zdalnego odpalania fontann scenicznych oraz pirotechniki zapalanej elektronicznie. System do odpalania fontanny scenicznej ma zasięg do 50 metrów.

Prezentowany system zdalnego odpalania zimnych iskier posiada 4 odbiorniki i dwa piloty nadające. (zestaw do zdalnego odpalania nie zawiera wkładów - fontann)

W zestawie do zdalnego odpalania fontann scenicznych pierwszy pilot odpala wszystkie sekcje, drugi pozwala na odpalenie każdej pojedynczo.

Każdy odbiornik zasilany jest 4 sztukami baterii 1,5v. (brak w zestawie)

System zdalnego odpalania zimnych iskier to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom wygodne sterowanie i uruchamianie fontann scenicznych z dala.

System do zdalnego odpalania fontann to łatwy w obsłudze i nie wymagający specjalistycznych umiejętności system, który umożliwia uruchomienie nawet 4 niezależnych fontann iskier. Cały system do odpalania fontanny scenicznej jest pakowany w praktyczną i kompaktową walizkę, co ułatwia jego przenoszenie i transport.

System odpalania fontann scenicznych przyda się podczas wyjątkowych momentów, takich jak pierwszy taniec, podawanie tortu, stworzenie magicznej alejki dla nowożeńców wchodzących na salę czy też podczas różnego rodzaju eventów i wydarzeń. System zdalnego odpalania, dzięki fontannom scenicznym dodadzą blasku i wyjątkowości każdej okazji, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Systemem odpalimy fontanny iskier (wbudowane zaplniki) oraz za pomocą dodatkowych jednorazowych zapalników elektrycznych miny dymne, wyrzutnie fajerwerków oraz cały asortyment z tradycyjnym lontem. Polecamy bezpieczne odpalanie z większej odległości włąśnie za pomocą tego systemu.

Specyfikacja

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię