0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

System do zdalnego odpalania fontann i fajerwerków - 4 kanały DB04-4s

Kod produktu DB04-4S

Marka

199,99 zł

Opis

System do zdalnego odpalania fontann scenicznych oraz pirotechniki zapalanej elektronicznie. System do odpalania fontanny scenicznej ma zasięg do 50 metrów.

Prezentowany system zdalnego odpalania zimnych iskier posiada 4 kanały i pilot nadający. (zestaw do zdalnego odpalania nie zawiera wkładów - fontann)

W zestawie do zdalnego odpalania fontann scenicznych pilot odpala wszystkie sekcje oraz pozwala na odpalenie każdej pojedynczo.

Odbiornik zasilany jest 4 sztukami baterii 1.5v. (brak w zestawie)

System zdalnego odpalania zimnych iskier to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom wygodne sterowanie i uruchamianie fontann scenicznych z dala.

System do zdalnego odpalania fontann to łatwy w obsłudze i nie wymagający specjalistycznych umiejętności system, który umożliwia uruchomienie nawet 4 niezależnych fontann iskier. 

System odpalania fontann scenicznych przyda się podczas wyjątkowych momentów, takich jak pierwszy taniec, podawanie tortu, stworzenie magicznej alejki dla nowożeńców wchodzących na salę czy też podczas różnego rodzaju eventów i wydarzeń. System zdalnego odpalania, dzięki fontannom scenicznym dodadzą blasku i wyjątkowości każdej okazji, tworząc niezapomnianą atmosferę.

<> Skrócona instrukcja obsługi systemu do odpalania fontann

Specyfikacja

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię