0 Opinia(e) 

Napisz opinię >
Kulki dymne Hestia HE0508 kolorowe dymy - 6 szt.

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Kulki dymne Hestia HE0508 kolorowe dymy - 6 szt.

Kod produktu HE0508

Marka Hestia

3,99 zł

Opis

Kolorowe kulki dymne Hestia HE0508 -  zawiera mix kolorów: zielony, żółty, niebieski, biały, czerwony.

Kulki dymne Hestia stanowią doskonałe urozmaicenie różnych okolicznościowych wydarzeń, zapewniając niepowtarzalną atmosferę. Idealnie sprawdzają się na masowych imprezach oraz mogą stanowić interesujący dodatek do wesel, a także przyjęć urodzinowych. Jeśli marzysz o nietypowych efektach specjalnych, kulki dymne to doskonały wybór. Ich kolorowe obłoczki doskonale prezentują się na zdjęciach, zapisując się na długo w pamięci uczestników. Co istotne, kule dymne są ciche, co sprawia, że wrażenie jest imponujące bez zbędnego hałasu, co może być ważne zwłaszcza w obecności dzieci i zwierząt.

Kolorowe kulki dymne

W naszym sklepie dostępne są różnokolorowe kulki dymne, w tym zielone, białe, żółte, niebieskie i czerwone. Dodatkowym atutem kolorowych kulek dymnych jest atrakcyjna cena, która nie obciąża portfela, a efekt wizualny jest imponujący.

Kule dymne

Komplet zawiera sześć kul dymiących w różnych kolorach. Po ich zapaleniu, każda kulka dymna HE0508 wydziela długo trwający efekt intensywnego kolorowego dymu.

Kolorowe kule dymne są nie tylko ciekawym gadżetem dla miłośników efektów specjalnych. Kulki dymne mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach.

W świecie rozrywki kulki dymne są niezastąpione. Kolorowe dymiące kulki tworzą niesamowite efekty w filmach akcji, teledyskach i reklamach. Sportowcy również wykorzystują kule dymne, aby podkreślić swoje umiejętności i stworzyć widowiskowe wejścia na arenę.

Kulki dymne do zdjęć

Fotografowie często wykorzystują kulki dymne do zdjęć Hestia HE0508, aby dodać dramatyzmu i tajemniczości swoim pracom. Dym z kulek tworzy tło, które podkreśla główny obiekt.

Kulki dymne na ślub sesja

Kolekcja kolorowych kul dymnych stworzona z myślą o pamiątkowej sesji fotograficznej na ślub. Kule dymne to doskonały dodatek, który wzbogaci Waszą wspólną sesję ślubną, nadając im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dostępność różnokolorowych kulek dymnych pozwoli na stworzenie niezwykłego klimatu podczas sesji ślubnej. Dymne kulki sprawdzą się także jako gadżet w sesjach fotograficznych z najbliższymi do fotobudki. Warto pamiętać, że kolorowe kulki dymne przeznaczone są wyłącznie do użytku na otwartej przestrzeni. Kolorowe kule dymne HE0508 od Hestia to produkty przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, a ich bezpieczne użycie wymaga zachowania odpowiednich środków ostrożności.

Specyfikacja

Producent:
Hestia
Kategoria CE:
F1
Ilość w opakowaniu:
12

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię