0 Opinia(e) 

Napisz opinię >
Petarda Hestia Achtung XXL HE7012 – 12 szt.

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Petarda Hestia ACHTUNG XXL2 HE7012 – 12 szt.

Kod produktu HE7012

Marka Hestia

14,99 zł

Opis

Petardy Achtung XXL 2 HE7012 od producenta Hestia, wyprodukowane w Chinach.

Petarda Achtung XXL2 posiada 1 gram NECu na sztukę, ale niestety czarnego prochu dlatego są słabsze od wszystkich petard z tą samą gramaturą na fotobłysku. Achtung XXL2 Hestia do użytku na wolnym powietrzu.

Szukasz czegoś, co doda Twojemu wydarzeniu niezapomnianego charakteru? Petarda Achtung XXL2 od Hestia to idealny wybór dla tych, którzy pragną zrobić prawdziwe wrażenie. Ta petarda achtung to synonim mocy i spektakularności, zapewniając niesamowite efekty, które pozostaną w pamięci na długo.

Petardy Achtung XXL 2 zaprojektowana, aby dostarczyć maksymalnego huku. Mimo swojej mocy, Achtung petarda jest bezpieczna w użyciu, spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa. Achtung Hestia jest prosta w obsłudze, idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów pirotechniki. Petardy achtung xxl wykonane z najlepszych materiałów, zapewnią niezawodność i trwałość efektu.

Petarda Achtung XXL2 HE7012 to więcej niż zwykły fajerwerk – to gwarancja niezapomnianego doświadczenia. Mocny huk achtunga i spektakularny efekt sprawią, że Twoje wydarzenie stanie się tematem rozmów na długo po jego zakończeniu.

Specyfikacja

Ilość strzałów:
1
Producent:
Hestia
Kategoria CE:
F3
Ilość w opakowaniu:
12
NEC:
1g/1 szt

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię