Super Power fajerwerki

Super Power to firma rodzinna związana z branżą pirotechniczną od wielu lat. Super Power jest cenionym importerem i dystrybutorem fajerwerków, a także specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych pokazów sztucznych ogni oraz uczestniczy w prestiżowych festiwalach na całym świecie. W ofercie firmy Super Power znajduje się ponad kilkaset różnorodnych materiałów pirotechnicznych, zawsze z certyfikatem bezpieczeństwa CE oraz ADR. Firma Super Power wprowadziła również na rynek innowacyjną linię fajerwerków przyjaznych dla zwierząt, tzw. "silent fireworks".

Fajerwerki Super Power

W ofercie Super Power znajdują się takie fajerwerki jak m.in. petardy lontowe, baterie, rakiety oraz profesjonalne zestawy do pokazów pirotechnicznych. Super Power fajerwerki stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów, dlatego zawsze dokładnie dobiera swoją ofertę, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Super Power posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie fajerwerków, co gwarantuje, że oferuje najlepsze sztuczne ognie, które cieszą się uznaniem w kraju i na całym świecie. Szeroki wybór fajerwerków Super Power znajdą Państwo w sklepie Odpalaj.pl