Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Klasek fajerwerki

Na rynku europejskim jest wiele firm pirotechnicznych. Wyszczególniając czołowych producentów fajerwerków, nie można zapomnieć o marce Klasek. Marka Klasek fajerwerki jest unikalna na tle Europy. Początki firmy fajerwerki Klasek sięgają końcówki XXI wieku, przedsiębiorstwo narodziło się w Czechach. Producent Klasek dominuje na rynku czeskim i słowackim, ale także na Zachodzie — w krajach niemieckojęzycznych oraz Holandii. Etna Pirotechnika jest przedstawicielem firmy Klasek na rynku polskim.

Fajerwerki klasek

Przedsiębiorstwo Klasek dysponuje szerokim asortymentem, firma w swojej ofercie ma ponad 400 fajerwerków ze specjalna certyfikacja CE. Oferowane przez Klasek materiały pirotechniczne przeznaczone są dla każdego. Korzystać z nich może profesjonalny użytkownik zajmujący się pokazami pirotechnicznymi, ale również osoba dopiero początkująca.

Sklep fajerwerki Klasek

Oferta produktów Klasek w sklepie internetowym Odpalaj.pl zawiera produkty tj. petardy, rakiety wulkany czy zimne ognie. Asortyment wzbogacony jest również artykułami pirotechniki drobnej.