• Obecnie brak na stanie

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 - 100 strzałów, kaliber 20mm

Kod produktu JW917

Marka Jorge

184,99 zł
Obecnie brak na stanie

Opis

Najlepsza dynamiczna cracklingowa wyrzutnia TESTOSTERON JW917 od Jorge z efektami bardzo głośnych trzaskających gwiazdek.

Omawiana wyrzutnia posiada 100 strzałów w układzie strzelania prostym.

Kaliber 20mm, oraz 780 gramów NEC.

Wyprodukowana w Chinach.

Czas trwania pokazu: 30 sek.

Szczegółowy opis efektów wyrzutni -> srebrne trzeszczące chryzantemy, srebrny trzeszczący bukiet.

Wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 to synonim mocy

Wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 to nie tylko zwykły pokaz sztucznych ogni – to wyrzutnia testosteron, która podnosi poziom emocji do maksimum. Każdy strzał tej wyrzutni to gwarancja niezapomnianego widowiska, które zapiera dech w piersiach. TESTOSTERON JW917 zapewnia niezwykle intensywne i głośne efekty, które na długo pozostają w pamięci widzów.

Doskonałość efektów świetlnych wyrzutni testosteron jw917

Nie można przejść obojętnie obok spektakularnych efektów, jakie oferuje wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917. Dzięki tej wyrzutni możesz cieszyć się niesamowitymi srebrnymi trzeszczącymi chryzantemami, które rozświetlają nocne niebo. Wyrzutnia testosteron wyróżnia się również srebrnymi trzeszczącymi bukietami, które dodają widowisku niesamowitego blasku i dynamiki. Każdy wystrzał to doskonałość, jaką oferuje Testosteron Jorge .

Jednym z największych atutów wyrzutni Jorge TESTOSTERON JW917 jest jej prostota użytkowania. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym pirotechnikiem, czy amatorem, wyrzutnia testosteron jest niezwykle intuicyjna. Testosteron Jorge został zaprojektowany tak, aby każdy mógł cieszyć się wyjątkowym pokazem sztucznych ogni bez potrzeby skomplikowanej obsługi.

Bezpieczeństwo i niezawodność wyrzutni testosteron jw917

Wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 to produkt, na którym można polegać. Wyrzutnia testosteron została stworzona z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa, co sprawia, że każdy pokaz jest w pełni kontrolowany i bezpieczny. Testosteron jw917 jest niezawodny i gwarantuje, że każdy strzał będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz.

Ekscytujące pokazy z wyrzutnią testosteron jw917

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż pokaz sztucznych ogni z wyrzutnią Jorge TESTOSTERON JW917. Wyrzutnia testosteron zapewnia 100 strzałów w prostym układzie, co tworzy spektakularny efekt sekwencyjny. Testosteron jw917 to pewność, że każdy moment pokazu będzie pełen intensywnych emocji i niepowtarzalnych wrażeń.

Wyrzutnia jorge testosteron jw917 to inwestycja w niezapomniane chwile

Decydując się na wyrzutnię Jorge TESTOSTERON JW917, inwestujesz w niezapomniane chwile i niezrównane doświadczenia. Wyrzutnia testosteron to produkt, który przekształci każdy pokaz w wyjątkowe widowisko. Dzięki Testosteron Jorge, każda okazja stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Testosteron jw917 – idealny wybór na każdą okazję

Niezależnie od okazji, wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 jest idealnym wyborem. Wyrzutnia testosteron sprawdzi się zarówno podczas dużych imprez, jak i kameralnych spotkań. Testosteron jw917 to gwarancja, że każda chwila stanie się wyjątkowa dzięki niesamowitym efektom wizualnym i dźwiękowym.

Podsumowując, wyrzutnia Jorge TESTOSTERON JW917 to produkt, który wyróżnia się na tle innych. Wyrzutnia testosteron łączy w sobie doskonałe efekty, prostotę użytkowania i bezpieczeństwo. Testosteron jw917 to niezawodny wybór, który zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje podczas każdego pokazu sztucznych ogni.

Specyfikacja

Ilość strzałów:
100
Czas trwania:
30 sek.
Producent:
Jorge
Kategoria CE:
F3
Typ:
Prosta
Kaliber:
20mm
NEC:
780g

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię