0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

0 Opinia(e) 

Napisz opinię >

Mina dymna MG30 MANNA kolor BIAŁY

Kod produktu MG30-WHITE

Marka Jorge

49,99 zł

Opis

Postaw na niesamowite efekty!

Każde wydarzenie zasługuje na wyjątkową oprawę. Chwile, które pozostaną na długo w pamięci możemy podkreślić pięknymi efektami wizualnymi. Jednymi z najbardziej spektakularnych są 15 metrowe wystrzały kolorowego dymu wynoszone gęstym wysokim strumieniem ku niebu.

Nasze kolorowe dymy stworzą specjalnie dla Państwa ten niesamowity efekt, który doskonale podkreśli najpiękniejsze momenty Państwa uroczystości.

Chcesz w efektowny sposób ogłosić płeć dziecka?

Kolorowe dymy są również tegorocznym HIT-em na imprezach Baby Shower i Gender Reveal. Mogą Państwo w kreatywny sposób ujawnić mężowi, dziadkom lub wszystkim zaproszonym gościom płeć dziecka za pomocą wystrzału kolorowego dymu!

Od pojedyńczego wystrzału po całe sekwencje wielu kolorowych dymów odpalanych w ciągu całego pokazu. Najlepszy efekt da zastosowanie kilku kolorowych dymów odpalanych w krótkich odstępach czasu.

Doskonale sprawdzą się na Ślubach, Weselach, koncertach, przy pokazach scenicznych, w sesjach zdjęciowych, na imprezach sportowych oraz wielu innych uroczystościach na otwartej przestrzeni!

Kolorowe 15 metrowe wystrzały dymu - niesamowity efekt w ciągu dnia!

Nasze kolorowe dymy są idealne do użycia w ciągu dnia, co sprawia, że są znakomitą alternatywą dla tradycyjnych fajerwerków, których użycie przed zmrokiem nie da tego efektu WOW. Dostępne są wersje ciche i hukowe z dodatkowym efektem Crackling-u po wystrzale (kolor i zastosowany efekt umieszczony w tytule oferty).

Dzięki naszym produktom mogą Państwo cieszyć się efektem 15 metrowych słupów kolorowego dymu wyrzucanego ku górze, które doskonale zaakcentują najważniejsze momenty Państwa wydarzenia.

Nasze kolorowe dymy stają się niezastąpionymi efektami dla wszystkich tych, którzy chcą zaskoczyć swoją publiczność, nawet w ciągu dnia!

Decydując się na wystrzał słupów kolorowego dymu zapewnisz efektowną oprawę uroczystości!

Każda uroczystość chce zaskakiwać, wyróżniać się i zostawiać niezapomniane wrażenia.

Czy to wejście na scenę gości specjalnych, pierwszy pocałunek, wyjście pary młodej z kościoła, oświadczyny, sesja zdjęciowa czy premiera utworu w branży eventowej.

Kolorowe dymy stanowią prawdziwe SHOW, przynosząc niesamowity efekt malowniczego tła i romantyczną aurę każdej imprezie.

Kolorowe dymy doskonale ubarwią Twoją imprezę - to HIT w tym roku!

To tegoroczny HIT na Ślubach, Weselach i Eventach sportowych. Nasze kolorowe dymy możemy połączyć w różnych konfiguracjach, tak aby wiele dymów dawało niesamowity efekt wachlarza koloru.

Dymy idealnie sprawdzą się jako tło Twojej uroczystości. W ofercie posiadamy stelaże, akcesoria i całe systemy zdalnego odpalania do profesjonalnej realizacji nawet bardzo dużego pokazu na Państwa wydarzeniu.

Pokaz odpalany z pilota - spektakularny pokaz według własnego planu!

Nasze dymy można uruchomić:

  • ręcznie podpalając lont za pomocą dowolnej zapalniczki (zapalniczka żarowa do kupienia na naszych aukcjach),
  • ręcznie przy pomocy przewodowego zapalnika i popularnej baterii 9V (zapalniki i baterie do kupienia na naszych aukcjach),
  • zdalnie pilotem radiowym, zapalnik umieszczony zamiast lontu w tubie dymu i podłączony przewodem do systemu zdalnego odpalania (systemy i zapalniki do kupienia na naszych aukcjach).

Dokup system zdalnego odpalania - stwórz pokaz na własnych zasadach!

System do zdalnego odpalania to łatwe w obsłudze i nie wymagające specjalistycznych umiejętności rozwiązanie umożliwiające zdalne uruchomienie podłączonego efektu pilotem z większej odległości. Efekt podłączamy przewodowym zapalnikiem z odbiornikiem systemu.

System odpalania jest wielokrotnego użytku, zapalniki jednorazowe (do kupienia na naszych aukcjach) Możemy odpalać efekty w dowolnej konfiguracji, jeden za drugim lub jednocześnie. Wystarczy podpiąć kabelek zapalnika efektu do systemu i już jest gotowy do odpalenia. Jest to najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na zrobienie pokazu na Twojej imprezie.

W ofercie posiadamy różne systemy do zdalnego odpalania (do kupienia na naszych aukcjach) efektów scenicznych, m.in. kolorowych dymów i fontann iskier.

Idealne tło do pracy dla artystów, muzyków, fotografów, filmowców i DJ-ów!

Nasze dzienne dymy znalazły już zastosowanie podczas:

  • wesel, ślubów, urodzin, rocznic, jubileuszy, 18-stek, baby shower, imprez gender reveal,
  • sesji zdjęciowych w plenerze, studiu i podczas inscenizacji artystycznych,
  • w trakcie koncertów, sportowych imprez plenerowych, teledysków i eventów scenicznych,
  • na wieczorach panieńskich, wieczorach kawalerskich i imprezach firmowych.

Zapraszamy również na pozostałe nasze aukcje z przygotowanymi specjalnie dla Państwa systemami zdalnego odpalania i gotowymi zestawami z różnymi efektami.

Specyfikacja

Ilość strzałów:
1
Czas trwania:
1 sek.
Producent:
Jorge
Kategoria CE:
F2
Typ:
Single Shot
Kolor:
Biały
Kaliber:
30mm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię